Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Gavin Armin nyerte a parádés Török Nagydíjat

2012.11.02

Gavin Armin nyerte a Török Nagydíjat,második lett TORETTO és haramadik kiki97...
Rekordszámú,tizenegy ember jelent meg Törökországban. Az időmérőn a Q1-ben pucidrift, norics 15 és Vaczi Lajos esett ki,a Q2-ben EDDY,a visszatérő szasza és krisz,így a Q3-ba a két Mercedes GP,a két Peugeot F1 Team és Gavin Armin Kesjar-ja jutott be.
A futamon kiki97 és Zsolt is rosszul rajtolt,így Gavin Armin ugrott az élre,őt TORETTO és Ferii követte. kiki97 megkezdte a hátulról való fellépkedés és feljött a harmadik helyre.A boxkiállások után kiki97 pont TORETTO mögé tért vissza,azonban megelőzni nem tudta. Közben pucidrift is kiesett. Zsoltnak nem sikerült felküzdenie magát,mivel több incidensben is része volt. Ferii kiki97 mögött haladt,azonban a hátulról jövő krisz-szel való csatának köszönhetően lemaradt. Visszatérése után szasza az ötödik helyen futott be, a második helyről rajtoló Zsolt a hatodik helyen futott be. Hetedik lett krisz,EDDY nyolcadik,a két Caterham norics 15,Vaczi Lajos sorrendben az utolsó helyen futottak be. Az egyéni pontversenyben még mindig TORETTO vezet,második kiki97 és a harmadik a feltörő Gavin Armin. A gyártók versenyében a Mercedes GP vezet,második a Kesjar Team és harmadik a Peugeot F1 Team. A motoroknál a Peugeot vezet még minidg,azonban most már kevesebb a lemaradása a Mercedesnek.